Brutális áremelést hajtott végre az Apple
Engem igazából az lep meg, hogy van 13 millió ember aki még bedől ennek a cégnek...mikor kezd már velük végre valamit az Apple?
Sokak szerint az Apple idei készüléke tökéletes lett. Nos ezzel abszolút nem értek egyet.
Az ötlet a brit kormány igazságügyi tanácsadójától származik.
Mit nyújt Magyarország legjobbra értékelt Apple szervize?
Nem az Apple tehet róla. Illetve nem csak…
Angol nyelvterületen csak a "The Hump"-ként (a púp) hivatkoznak a dizájn szempontból jókora baklövésnek tűnő iPhone 6s töltős tokra. Tim Cook szerint viszont nem ez a találó név.
Már Droidon és iOS-en is elérhető a Windows asszisztense, Kínában és az USA-ban.
Fontos üzenet a világnak!
Felveszi a kesztyűt a Google-el, Apple-el és a Samsungal is.